Okt 21

„Allkirjade kogumise kampaania algusest on nüüdseks möödas kaks nädalat ja oleme kogunud 30 120 toetusallkirja. „Aktsioon ei näita mitte mingeid hääbumise märke vaid läheb endise hooga energiliselt edasi“, sõnas Keskerakonna Noortekogu esimees Urmo Saareoja. „Oleme tulemusega äärmiselt rahul, ning soovitud 40 000 piir ei tundu kaugel“,  lisas Saareoja.

Loe edasi
Okt 15
Täna andsid Noortekogu esimees Urmo Saareoja ja Keskerakonna peasekretär Priit Toobal Tallinna Linnavolikogu esimehele üle Edgar Savisaare toetuseks kogutud 16706 allkirja. Teine osa allkirjadest antakse üle 28. oktoobril. Aitäh kõigile, kes on jõudnud juba allkirja anda!

Oleme Eesti suurim noorteorganisatsioon!

Meie peamised eesmärgid

Kaasamine


Oleme sillaks noorte ja poliitika vahel. Noored peavad, tahavad ja tohivad poliitikas kaasa rääkida – meie aitame nende hääle kuuldavaks teha ning pakume suurepärast võimalust osaleda Eesti suurima erakonna töös.

Kaitsmine


Poliitikute otsused puudutavad tihti noori. Me hoiame silma peal noori puudutavatel küsimustel ning räägime kaasa ka siis kui asju püütakse ajada kabinetivaikuses.

Tutvustame


Keskerakonna ideed ja maailmavaade on Eesti jaoks vajalikud. Viime need ideed noorteni ning selgitame tsentristliku poliitika rolli ja tähtsust ühiskonnas.