Nov 03

2. novembril toimus noortekogu kongress, kus valiti uueks juhiks Kea Kohv. Aseesimeesteks on Valentina Bortnovski ja Jan-Ander Kundla. Juhatusse kuuluvad veel Ilja Schor, Jass Juuremaa, Krismar Rosin, Karl-Mattias Sepp ja Ester Karuse. Revisijonikomisjoni valiti Marta-Magdaleen Kuningas. 

Nov 01
Kesknoorte Tartu klubi korraldas 29. oktoobril keskkonnateemalise seminari, kuhu oli kutsutud rääkima üks Fridays For Future kliimastreikide peakorraldajatest Joosep Raudsepp. 
 
Meie jaoks on kliima ja keskkond kujunenud kõige olulisemateks teemadeks. Seetõttu korraldasime sügise esimese sündmusena  kesknoorte keskkonnateemalise poliitikaõhtu, kus arutleti globaalse soojenemise, kliimastreikide ja Eesti rolli üle ülemaailmses keskkonnahoius.
 
Esineja otsimisel lähtusime sellest, kes noori kõnetaks ning mis innustaks kaasa rääkima. Sellest kujuneski välja meie sündmuse formaat noorelt-noortele.
Peale kliima osa sai sõna ka endine Tartu abilinnapea Artjom Suvorov, kes rääkis sellest, miks poliitikas on karjuv puudus noorte järgi ning milline on olnud tema teekond poliitikasse.
 
 
 
 
 
 

Oleme Eesti suurim noorteorganisatsioon!

Meie peamised eesmärgid

Kaasamine


Oleme sillaks noorte ja poliitika vahel. Noored peavad, tahavad ja tohivad poliitikas kaasa rääkida – meie aitame nende hääle kuuldavaks teha ning pakume suurepärast võimalust osaleda Eesti suurima erakonna töös.

Kaitsmine


Poliitikute otsused puudutavad tihti noori. Me hoiame silma peal noori puudutavatel küsimustel ning räägime kaasa ka siis kui asju püütakse ajada kabinetivaikuses.

Tutvustame


Keskerakonna ideed ja maailmavaade on Eesti jaoks vajalikud. Viime need ideed noorteni ning selgitame tsentristliku poliitika rolli ja tähtsust ühiskonnas.